Корзина
31 отзыв
Нові надходження: книги Ніка ВуйчичаОЗНАЙОМИТИСЬ
+380987475213
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
"Тимофей" христианский интернет-магазин
Корзина
Батьківство з любов'ю та логікою. д-р Фостер В. Клайн, Джим Фей, фото 2

Батьківство з любов'ю та логікою. д-р Фостер В. Клайн, Джим Фей

Описание
Информация для заказа
Отзывы о товаре

Батьківство з любов'ю та логікою. Навчаємо дітей відповідальності. д-р Фостер В. Клайн, Джим Фей. 232 стр., мг. пер.

Батьківство з любов'ю та логікою. Навчаємо дітей відповідальності. д-р Фостер В. Клайн, Джим Фей.
Книга складається з двох частин. У першій частині автори викладають концепцію ефективного батьківства. здатного прищепити дітям засади життєдіяльності, моральні та культурні цінності, основані на біблійних засадах. У другій — даються практичні поради вирішення проблем, з якими стикаються батьки дітей допідліткового віку. Книга присмачена гумором, цікавими прикладами з власного багатого досвіду авторів.
Будучи батьками, ви маєте тільки декілька років для того, щоб підготувати своїх дітей до життя у світі, для виживання в якому потрібна відповідальність і зрілість.
Від однієї лише думки про це ми здригаємося!
То що ж вам робити? Опікуватись дітьми все життя, щоб вони ніколи не робили помилок? Муштрувати їх, як солдатів, щоб вони пам'ятали важливі принципи, коли стануть самостійними? Рвати на собі волосся, задаючись питанням: невже навчання їх відповідальності є нічим іншим, як протистояння сили волі батьків та дитини?
Тому, якщо ви хочете виховати самодостатніх, розсудливих і готових до реального світу дітей, скористайтесь цим підходом у батьківстві, в якому обидві сторони виходять переможцями. Ваші діти отримають перемогу, бо вони навчаться відповідальності і логіки життя, вирішуючи власні проблеми. А ви отримаєте перемогу, бо встановите здоровий контроль над дітьми, не вдаючись до гніву, погроз, бурчання чи виснажливої боротьби за владу.
232 стр., мг. пер.

  • Цена: 88 грн.