Корзина
31 отзыв
Нові надходження: книги Ніка ВуйчичаОЗНАЙОМИТИСЬ
+380987475213
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
"Тимофей" христианский интернет-магазин
Корзина
Слова підбадьорення для жінок. Дарлін Сейла, фото 2

Слова підбадьорення для жінок. Дарлін Сейла

Описание
Информация для заказа
Отзывы о товаре

Слова підбадьорення для жінок. Боже піклування та турбота на кожен тиждень. Дарлін Сейла. 134 стр., мг. пер.

Слова підбадьорення для жінок. Дарлін Сейла.
У своїй книзі «Слова підбадьорення для жінок» Дарлін Сейла вказує на Бога як на Люблячого Батька, що знає запити жінки і дбає про їх задоволення.
Видання рекомендоване для жінок, що мають потребу в підбадьоренні, а також для чоловіків, які бажають нести слова підбадьорення своїм матерям, сестрам, дружинам та донькам.
Кожна жінка час від часу потребує підбадьорення. Незалежно від того, домогосподарка ви чи виконавчий директор, студентка чи бабуся, настає момент, коли вам потрібно нагадати про вашу цінність та вагомість… ваш потенціал… вашу важливість у цьому світі. Якраз про це й говорить ця книга.
Книга «Слова підбадьорення для жінок», сповнена духом підтримки, покаже вам люблячого Батька, Який знає ваші потреби. Дарлін Сейла нагадає вам дорогоцінні біблійні істини, які важливо пам'ятати в часи розчарування, боротьби та страху, з якими стикається жінка ХХІ століття.
Золотим віршем книгиє Послання до ефесян 3:20, де ми читаємо, що Бог «може зробити значно більш над усе, чого просимо або думаємо». Це і є ті сильні ліки від труднощів життя. Саме про це написана книга «Слова підбадьорення для жінок».
134 стр., мг. пер.

  • Цена: 40 грн.