Корзина
50 отзывов
Нові надходження: книги Ніка ВуйчичаОЗНАЙОМИТИСЬ

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена пісял 23.07

+380987475213
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
"Тимофей" христианский интернет-магазин
Корзина
Дивовижна пригода №3. Подорож сторінками Біблії книга за книгою., фото 2

Дивовижна пригода №3. Подорож сторінками Біблії книга за книгою.

Описание
Информация для заказа

Дивовижна пригода №3. Подорож сторінками Біблії книга за книгою. Від Послання до римлян до Об'явлення Івана Богослова. 138 стр., мг. пер.

Дивовижна пригода №3. Подорож сторінками Біблії книга за книгою. Від Послання до римлян до Об'явлення Івана Богослова.
Програма «Дивовижна пригода» розроблена для дошкільнят як супутник до навчальної програми дорослих «Дивовижна колекція. Біблія: книга за книгою». У той час, коли батьки вивчають книгу Буття, діти мають можливість «вивчати» ту ж книгу протягом того ж тижня. До того ж цей матеріал є чудовим посібником як для домашнього вивчення, так і для програми недільної школи для дітей до восьми років.
«Дивовижна пригода» — це чудова нагода показати дітям, що Біблія складається з 66 книг і що кожна з них допомагає нам більше дізнатись про Бога, нашого Великого Царя.
Кожна історія написана за тією книгою з Біблії, яка розглядатиметься протягом визначеного тижня. Ми намагалися не просто представити вибіркові книги, але прагнули подати їх як одну нитку, що тягнеться від книги Буття до книги Об'явлення.
138 стр., мг. пер.

  • Цена: 147 грн.