Корзина
54 отзыва
Наша спільнота у ВайберПерейти

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена пісял 23.07

+380987475213
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
"Тимофей" христианский интернет-магазин
Корзина
Шукай та знаходь у Біблії. Іл. Хосе Перес Монтеро, фото 2

Шукай та знаходь у Біблії. Іл. Хосе Перес Монтеро

Описание
Информация для заказа

Шукай та знаходь у Біблії. Іл. Хосе Перес Монтеро

Розповідь про Малого Мишка - це не звичайна історія. Ідеться про хлопчика на ім′я Мишко і про те, що відбувається з ним, коли він читає свою Біблію. Мама називає його Михасем. Учителі називають його Мишком, але, оскільки він менший за інших хлопців його віку, друзі кличуть його Малим Мишком.
Малий Мишко - пустун. Він любить сховатись і чекати, поки його знайдуть. Він зникає на природі, у натовпі і навіть там, де тварини безжурно дрімають на пасовищах.
З Мишком завжди дуже весело, навіть удома. Та коли він читає свою Біблію, з ним відбувається щось надзвичайне. Стіни кімнати неначе зникають і, незчувшись, Малий Мишко опиняється у вирі подій. У кожній захоплюючій біблійній історії ти побачиш Мишка у пошуках пригод.
Але його буває не так легко знайти, щойно він виявляється залученим у події навколо нього. Тож будь уважним та ретельно шукай.
Книга складається з: біблійної історії, питань з завданням до неї, віршем із Біблії та яскравої ілюстрації до цієї ж історії.
Ця книга - це веселий спосіб читати Біблію. Тут є всі найбільш відомі розповіді зі Старого та Нового Завітів. У кожній з 28 розповідей ти зможеш побачити Малого Мишка у пошуках пригод - спробуй відшукати його!

62 стр., тв.пер., 2012 год

  • Цена: 123 грн.