Корзина
28 отзывов
Нові надходження: книги Ніка ВуйчичаОЗНАЙОМИТИСЬ
+380987475213
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
"Тимофей" христианский интернет-магазин
Корзина
Книжка-іграшка "Одягаємо ляльку"., фото 2
Книжка-іграшка "Одягаємо ляльку"., фото 2

Книжка-іграшка "Одягаємо ляльку".

Описание
Информация для заказа
Отзывы о товаре

Книжка-іграшка "Одягаємо ляльку". Розмір книжки 20 см х 20 см. Для дітей від 3 до 10 років.

Книжка-іграшка «Одягаємо ляльку» .

Наші діти люблять гратись красивими ляльками. Ми хочемо показати їм, що в Біблії є свої красуні і їх краса не тільки зовнішня. Характер біблійних красунь розкриває їх справжню красу.
Важливо з раннього віку говорити дітям про сміливість, доброту, вірність. Найлегше це робити на прикладах Рут, Естер і Марії. Ви можете прочитати для дітей історії з Писання, разом вирізати ляльок. Ці ляльки можуть стати основою для вашого домашнього театру біблійних історій.
В книжці три ляльки для вирізання і для кожної з них не менше трьох нарядів. Ляльки надруковані на твердому папері і покриті ламінацією для тривалого та комфортного користування. Наряди максимально наближені до одягу відповідної епохи і наші діти можуть познайомитися, як люди виглядали в той час.

Розмір книжки 20 см х 20 см.
Для дітей від 3 до 10 років.

 

Книжка-игрушка «Одеваем куклу».
Наши дети любят играть красивыми куклами. Мы хотим показать им, что в Библии есть свои красавицы и их красота не только внешняя. Характер библейских красавиц раскрывает их истинную красоту.
Важно с раннего возраста говорить детям о смелости, доброту, верность. Легче всего это делать на примерах Рут, Эстер и Марии. Вы можете прочитать для детей истории из Писания, вместе вырезать кукол. Эти куклы могут стать основой для вашего домашнего театра библейских историй.
В книге три куклы для вырезания и для каждой из них не менее трех нарядов. Куклы напечатаны на твердом бумаге и покрыты ламинацией для длительного и комфортного пользования. Наряды максимально приближены к одежде соответствующей эпохи и наши дети могут познакомиться, как люди выглядели в то время.

Размер книги 20 см х 20 см.
Для детей от 3 до 10 лет.

  • Цена: 33 грн.