Корзина
33 отзыва
Нові надходження: книги Ніка ВуйчичаОЗНАЙОМИТИСЬ
+380987475213
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
"Тимофей" христианский интернет-магазин
Корзина
Володар, що прийде. Роберт Андерсон, фото 2
Володар, що прийде. Роберт Андерсон, фото 2
Володар, що прийде. Роберт Андерсон, фото 2

Володар, що прийде. Роберт Андерсон

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отзывы о товаре

Володар, що прийде. Роберт Андерсон

253 стр., мг. пер.

Автор книги "Володар, що прийде" Роберт Андерсон ще задовго до своєї смерті, яка настала в 1918 році, отримав загальне визнання як популярний проповідник, автор книг бестселерів на найрізноманітніші біблійні теми, а також як один із найздібніших апологетів віри у той складний період, коли "вища критика" стала великою загрозою для церки.

З-під його пери вийшли сімнадцять глибоких та захоплюючих праць на біблійні теми, які знову і знову перевидаються. Чарльз Сперджен сказав, що книга Андерсона "Людська доля" була "найціннішою працею на цю тему", яку він коли небудь читав. Його остання книга, "Невиконане Пророцтво і Надія Церкви", була опублікована в 1917 році.

Всі книги Роберта Андерсона підкреслюють натхненність і незаперечний авторитет Божого слова, Божественність Іісуса Христа, а також необхідність народження згори. У своїх працях автор відстежує, викривае і засуджує на підставі Святого Письма різноманітні вигадки й релігійні омани. Якщо ви ще не щнайомі із Робертом Андерсоном, то на вас чекає захоплююча подорож, сповнена дивовижних відкриттів.

Основные атрибуты
Производитель  Живе Слово
Язык изданияУкраинский
Вид переплетаМягкий
Количество страниц253.0
Год издания2017
СостояниеНовое
  • Цена: 63 грн.